Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: všetky regióny Slovenska
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti investícií, podnikového nákupu a v oblasti verejného obstarávania
  • plánovanie a realizácia obchodných rokovaní v súlade s firemnou obchodnou stratégiou, reporting
  • vypracovávanie ponúk, cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
  • vedenie dokumentácie súvisiacej s obchodnými prípadmi
  • koordinácia realizácie obchodných prípadov
  • monitoring konkurenčných aktivít a situácie na trhu
  • zodpovednosť za obchodné výsledky vo zverenom regióne

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, technické, iné vhodné pre obchod

Znalosti
Počítačové znalosti – používateľ:
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Vodičský preukaz
B

Požadovaná prax
3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prozákaznícka orientácia, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
  • výborné komunikačné zručnosti, schopnosť viesť obchodné rokovania a vyjednávať s klientom
  • záujem o nové poznatky a technológie, schopnosť rýchlo si osvojiť nové poznatky z oblasti vedomostnej ekonomiky
  • flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť; schopnosť dodržiavať firemné pravidlá a postupy
  • skúsenosti z oblasti podnikového nákupu, investičných procesov, verejného obstarávania, prípadne procesného riadenia v podnikoch sú významnou výhodou
  • skúsenosť v B2B obchode alebo ako konzultant vítaná

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom zašlite na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Následne odošleme uchádzačom spĺňajúcim kritériá osobný dotazník a test, po vyplnení ktorých budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.